GÜLAN GRUP

GÜLAN GRUP


1991 yılından itibaren elde ettiği otomotiv tecrübesiyle Gülan Grup; bünyesinde bulundurduğu toplam 4 marka için İstanbul İlinde yeni araç, ikinci el araç, yedek parça, aksesuar satışı, araç bakım servisi ve satış sonrası hizmetleriyle beraber sigorta ve finansman desteği ile tüm süreçte sorunsuz hizmet alabilmeniz için müşterilerinin yanındadır.

Gülan Grup; “NISSAN”, “RENAULT”, “DACIA” ve “FIAT” markalarının yetkili satış ve servis hizmetlerini yürütmektedir. Ayrıca, “OTONOVA 2. EL” markası altında ikinci el araç satışı da yapmaktadır.

 

GÜLAN NISSAN (ALTUNİZADE – İSTANBUL)

NISSAN GÜLAN; Gülan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 1991 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, 1994 yılından bu yana Nissan “Yetkili Bayii” olarak faaliyetine devam etmektedir.

Firma, müşterilerine, 3.000 m2 kapalı alana sahip plazasında satış, servis, yedek parça, aksesuar, ikinci el araç alım-satım ve sigorta aracılık hizmetleri sunmaktadır. “En çok satan” Nissan bayilerinden biri olarak gelişen müşteri portföyüne daha iyi hizmet verebilmek için, boya ve kaporta işlemlerini 2009 yılı sonunda başlayarak Altunizade bölgesinde 2.500 m2 kapalı alana sahip servis ek binasında gerçekleştirmektedir.

 

GÜLAN OTONOVA RENAULT & DACIA (ÇEKMEKÖY – İSTANBUL)

GÜLAN OTONOVA RENAULT & DACIA; Renault ve Dacia gibi Türkiye’ de en çok satılan ve güvenilir markalarının satışı, servis ve 2. el hizmetlerini,  Çekmeköy bölgesinde 20.000 m² açık alan içerisinde 3.000 m² kapalı alana sahip bir tesiste, 2017 yılından itibaren “Yetkili Bayi” statüsünde vermektedir.

Uzman danışmanlar ve teknik ekipten oluşan güçlü çalışan profili ile; kurumsal hizmet anlayışının bir parçası olarak; satışın yanı sıra, Sigorta, Kredi, Ekspertiz gibi hizmetlerle farklı ve ayrıcalıklı birçok hizmet sunulmaktadır.

 

GÜLAN FIAT (SANCAKTEPE – İSTANBUL)

GÜLAN GRUP’un Temmuz 2018 tarihinde 3. Yetkili Bayi’si olarak Fiat markası altında hizmete açılan GÜLAN FIAT; otomotiv sektörünün yeni cazibe merkezi olma yolunda olan Sancaktepe/Samandıra bölgesinde, toplam 8.000m2 kapalı alanda satış, servis ve 2. el konularında faaliyet göstermektedir.

Uzman danışmanlar ve teknik ekipten oluşan güçlü çalışan profili ile; kurumsal hizmet anlayışının bir parçası olarak; satışın yanı sıra, Sigorta, Kredi, Ekspertiz gibi hizmetlerle farklı ve ayrıcalıklı birçok hizmet sunulmaktadır.

 

OTONOVA 2. EL (ÇEKMEKÖY ve SANCAKTEPE – İSTANBUL)

GÜLAN GRUP’un “Kurumsal 2. El” yapılanması olan OTONOVA 2. EL, sektöre “Güvenilir, Kaliteli ve Müşteri Odaklı” ikinci el hizmeti sunmak amacıyla Çekmeköy ve Sancaktepe şubelerinde 2015 yılından beri hizmet vermektedir.

Kurumsal hizmet anlayışının bir parçası olarak; 2. el satışın yanı sıra, Sigorta, Kredi, Ekspertiz gibi hizmetlerle farklı ve ayrıcalıklı birçok hizmet OTONOVA 2.EL’de sunulmaktadır.

Uzman danışmanlar ve teknik ekipten oluşan güçlü kadrosuyla yakın zamanda farklı noktalarda satış ağını genişleterek, güvenilir bir hizmet sunmayı hedefliyor.

 

FİLOKUR – FİLO KİRALAMA (SANCAKTEPE – İSTANBUL)

GÜLAN GRUP’un “Kurumsal Uzun Dönemli Araç Kiralama” yapılanması olan FİLOKUR, sektöre ‘Güvenilir, Kaliteli ve Müşteri Odaklı’ uzun dönemli araç kiralama ve “alt kiralama” hizmeti sunmak amacıyla 2015 yılından beri hizmet vermektedir.

 

OTOSTAT (SANCAKTEPE – İSTANBUL)

GÜLAN GRUP tarafından geliştirilen ve inşa edilen, İstanbul'u Anadolu'ya bağlayan TEM Otoyolu’na cepheli OTOSTAT; gerçek anlamda bir otomotiv ticareti “cazibe” merkezi oldu.

  • OTOSTAT, yeni ve ikinci el araç ticareti konusunda, çeşitli boyutlarda 324 bağımsız ticari birim içerir;
  • Türkiye'nin lider filo şirketleri ve satış ofisleri (AVIS, BUDGET, ZIPCAR);  
  • TÜV-SÜD Alman araç ekspertiz firması;
  • FIAT bayiliği;
  • Türkiye’nin aylık 1.200 araç tamir kapasiteli, lider filo şirketlerine hizmet veren, ilk ve en büyük boya ve kaporta tamir tesisi;
  • Bankacılık, sigorta, noter, oto kuaför, aksesuar ve tuning mağazaları;

 ve diğer ilgili hizmetlere ek olarak, OTOSTAT özel yazılımı sayesinde diğer işyerlerine ait 2. el araç stoklarını görüntüleme, toptan alım ve pazarlama ile direkt müşteriye ulaşım imkanı, “tek noktada hizmet” (one-stop-shopping) konsepti içinde sunulmaktadır.

OTOSTAT üyeleri; ikinci el araç açık artırmalarına katılabileceklerdir. OTOSTAT; otel tesisi, yemek alanı, toplantı salonları ve spor salonu ile müşterilerine ve üyelere hizmet verecektir.

Ziya Alp Gülan liderliğinde GÜLAN GRUP; faaliyet gösterdiği alanlarda “Güvenilir, Kaliteli ve Müşteri Odaklı” sürdürülebilir büyümesine, güçlü mali yapısı sayesinde katma değeri yüksek ve yaratıcı projelerle devam etmektedir.

Hizmet Noktaları

Size En Yakın Hizmet Noktalarını Görmek için,

E-BÜLTENE ABONE OL!

En güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için e-bültenimize abone olun!