NISSAN QASHQAI

NISSAN QASHQAI

NISSAN QASHQAI


Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai, tüm versiyonlarında 120.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0.99 faiz** kredi avantajı ile sizi bekliyor. Ayrıca Sky Pack ve UEFA Champions League Edition versiyonlarında geçerli %11’e varan özel kampanya indirimleri ile Ocak ayı Qashqai sahibi olmanın tam zamanı.

Nissan Qashqai’nin yenilenen Türkiye stok seviyesi hakkında bilgi almak için Nissan Yetkili Satıcıları ile aşağıdaki butonlar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

*Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

**Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

Şehrin temposuna yüksek teknoloji ve etkileyici tasarımıyla heyecan katan yeni Nissan Micra, Ocak ayına hazır! Şehrin tutkunlarının vazgeçilmezi Nissan Micra, Ocak ayı boyunca 60.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faiz* kredi avantajı ile sizi bekliyor. Kredi kullanmak istemeyen Micra tutkunları için peşin alımlarda geçerli, kampanya indirimleri Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

Kalabalık ailelerin ve konfor, güvenlik ve prestiji ön planda tutanların tercihi Nissan X-Trail, Ocak ayına hazır! Geniş iç hacmi ve üstün konforu ile öne çıkan Nissan X-Trail, Ocak ayı boyunca 120.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faiz* kredi avantajı ile sizi bekliyor. Segmentinde fark yaratan özellikleri ve tasarımı ile X-Trail, Ocak ayına özel kampanya indirimleri ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 8 Ocak 2021 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Hizmet Noktaları

Size En Yakın Hizmet Noktalarını Görmek için,

E-BÜLTENE ABONE OL!

En güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için e-bültenimize abone olun!